Tiesa.com   |   2013-03-11

Darbų krizė – 20 žmonių į vieną vietą

  
Darbų krizė – 20 žmonių į vieną vietą Kai kuriose Britanijos regionuose kova dėl darbo vietų tampa ypač arši.

Nors ilgą laiką Londonas buvo viena iš geriausių vietų greito darbo suradimui, panašu, jog krizė gerokai pakoregavo situaciją. Dabar Londonas yra kone vienas iš nepalankiausių darbo paieškai regionų Britanijoje, nes čia bedarbiai susiduria su didžiausia konkurencija dėl darbų, praešė Standard.co.uk.

Londono Hackney rajone buvo suskaičiuota, kad į vieną darbo vietą pretenduoja bent 20 žmonių. Taip pat atlikus tyrimą paaiškėjo, kad bent trečdalyje Londono savivaldybių situacija ne kiek geresnė, kai dėl vienos darbo vietos kovoja apie dešimt žmonių.
Kompanijos „Unison“ tyrimas atskleidė, kad bendrai Britanijoje dėl kiekvienos darbo vietos konkuruoja bent 4 žmonės. Prasčiausia situacija užfiksuota Isle of Wight saloje, kur viena darbo vieta sulaukia apie 24 ieškančiųjų darbo dėmesio. Toliau seka Londono rajonas Hackney, kur dėl vienos darbo vietos kreipiasi daugiau nei 20 žmonių.
 
Skaičiuojama, kad nuo ekonominio sunkmečio pradžios vien valstybiniame sektoriuje buvo panaikinta 500 tūkst. darbo vietų. Panašu, kad trečius metus iš eilės besitęsiantis darbo vietų karpymas valstybiniame sektoriuje duoda ypač stiprų efektą ir konkurencija darbo rinkoje vis aštrėja. Taupymo strategijos kritikai sako, kad vyriausybei įsteigus daugiau darbo vietų, pagyvėtų vartojimas ir tuo pačiu atsigautų smulkusis verslas. Visgi, Darbo ir pensijų ministerijos atstovai sako, jog bedarbystė pamažu mažėja, privačiam sektoriui sukūrus apie milijoną darbo vietų nuo 2010 metų.
 
 
  

Žymos: Darbas Anglijoje, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai