Tiesa.com   |   2012-11-26

Darbas kepykloje vietiniams per prastas

  
Darbas kepykloje vietiniams per prastas Nemenkos pašalpos neskatina darbuotojų dirbti už mažą atlygį.

Doncasteryje įsikūrusios nedidelės kepyklos savininkas skundėsi, kad prireikus kelių naujų darbuotojų, jų rasti buvo be galo sunku. Nors savininkas naujiems darbuotojams nekėlė jokių ypatingų reikalavimų, siūlydamas normalų darbo užmokestį ir nuolatinį darbą, tai vietinių gyventojų nesudomino, pranešė Dailymail.co.uk.

Kepyklos savininkas Rogeris Toppingas, sakė negalėjęs patikėti, jog jo mieste, kur be darbo šiuo metu yra apie 18 tūkst. žmonių, neatsirado norinčiųjų dirbti. Anot jo, jis neabejoja, kad žmonėms patogiau gauti pašalpas, todėl jam nepavyko rasti pakankamai motyvuotų žmonių darbui. Vyrui tokias išvadas leidžia daryti jo paties patirtis, ieškant darbuotojų.
Kepyklos savininkas papasakojo apie 22 metų jaunuolį grįžusi iš kalėjimo, kuris turėjo progą pakeisti savo gyvenimą. Įsidarbinęs kepykloje jis išdirbo dvi savaites pakuotoju, tačiau paliko darbą, nes tai jam pasirodė per sudėtinga. Kitas vidutinio amžiaus vyras, taip pat grįžęs iš įkalinimo įstaigos, darbo atsisakė dėl staiga atsiradusių nugaros problemų ir pasirinko gauti pašalpą. Anot darbdavio, jam nerūpi su kokia istorija ateina dirbti darbuotojai, jis ieško tiesiog sąžiningų ir norinčių dirbti žmonių.
 
Dar prieš keletą metų, taip pat susidūrusi su darbuotojų trūkumu, kepykla įdarbino šešis lenkus. Savininkas sakė, juos galintis apibūdinti kaip tinkamą požiūrį į darbą turinčius darbuotojus, su kuriais nekildavo panašių problemų.
 
 
  

Žymos: Darbas Anglijoje, Darbo užmokestis

Komentarai

Naujausi straipsniai