tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2014-04-08

Darbas Anglijoje: paskelbtos naujos taisyklės bedarbiams

  
Darbas Anglijoje: paskelbtos naujos taisyklės bedarbiams Nuo šiol bedarbiai privalės sukurti įsidarbinimo veiksmų planą.

Nuo balandžio 28 d. susirasti darbą Anglijoje, pasak politikų, turėtų tapti paprasčiau. Darbo ir pensijų sekretorius Iainas Duncanas Smithas pranešė, kad nuo šiol bedarbio pašalpas gaunantys asmenys privalės susidaryti darbo paieškų planą ir pateikti jį norėdami gauti ar išsaugoti gaunamas pašalpas, skelbė portalas independent.co.uk.

 Netrukus darbo nerandantiems žmonėms nebepakaks vien užsiregistruoti darbo biržoje ir užpildyti dokumentus pašalpai gauti. Jau pirmojo apsilankymo darbo biržoje metu, prieš užpildydami pašalpos dokumentus, bedarbiai privalės pateikti konkrečių savo veiksmų planą, kurį vykdys norėdami rasti darbą.
Straipsnį apie bedarbiams privalomus viešuosius darbus skaitykite čia.
 
Veiksmų plano punktais bus laikomi: gyvenimo aprašymo kūrimas, asmeninio elektroninio pašto adreso susikūrimas, registracija Vyriausybės darbo paieškų ar kituose panašiuose tinklalapiuose bei kiti būdai. Bedarbiai bus skatinami savarankiškai kurti originalias idėjas ir ieškoti būdų kaip tapti išskirtiniais potencialiam darbdaviui.
 
Darbo paieškos planas turės būti pateikiamas ir patvirtintas prieš užpildant pašalpos gavimo dokumentus. Šiuo metu bedarbio pašalpą gaunantys asmenys taip pat turės sukurti savo veiksmų planus. Nesugebantys to padaryti patys bus siunčiami į apmokymus. Atsisakiusiems lankyti kursus ir pateikti darbo paieškos planą bedarbio pašalpa bus nutraukiama.
 
„Elgiamės su žmonėmis, kaip su suaugusiais. Aiškiai nurodome, ko iš jų tikimąsi ir stengiamės padėti taip, kaip galime. Anksčiau ar vėliau jie turi atsistoti ant bėgimo takelio ir bėgti patys. Darbus gauna tik entuziastingi ir iniciatyvą rodantys žmonės, kai kurie bedarbiai turi tai pagaliau suprasti“, - sakė įdarbinimo ministrė Esthera McVey.
 
  

Žymos: Darbas Anglijoje, Pašalpos,

Komentarai

Naujausi straipsniai