Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-06-17

Darbas Anglijoje: ir toliau mažėja nedarbo lygis

  
Darbas Anglijoje: ir toliau mažėja nedarbo lygis Nedarbo lygis Jungtinėje Karalystėje vėl sumažėjo.

Oficialių šaltinių duomenimis, nedarbas Jungtinėje Karalystėje (JK) vėl sumažėjo, o tuo tarpu darbo užmokesčio augimas pasiekė aukščiausią lygį per pastaruosius ketverius metus, - skelbė naujienų portalas bbc.co.uk.

Nacionalinis statistikos departamentas teigė, kad bedarbių žmonių skaičius nuo praėjusios vasario iki šių metų balandžio mėnesio sumažėjo 43 tūkst. Nuo 2008-ųjų rugpjūčio mėnesio vyravęs pastovus nedarbo lygis iki šiol buvo 5,5 proc.
Tuo tarpu darbo užmokestis sparčiausiai augo net nuo 2011-ųjų rugpjūčio mėnesio: 2,7 proc., įskaitant tiek atlyginimus su premijomis, tiek be jų.
 
Bendras dirbančiųjų skaičius šalyje šiandien siekia 31.05 mln. žmonių. Lyginant su praėjusių trijų mėnesių periodu, šis skaičius jau yra didesnis 114 tūkst.
 
Nuo augimo neatsilieka ir Didžiosios Britanijos svaras, kuris pasiekė mėnesio aukštumas JAV dolerio atžvilgiu, nes prekybininkai sureagavo į tai, kad darbo užmokestis auga greičiau nei tikėtąsi.
 
„Skaičiai patvirtina, kad mūsų ilgalaikis ekonominis planas jau pradeda kurti geresnę ateitį visai šaliai. Dėl greito minimalaus darbo užmokesčio augimo, vis daugiau žmonių randančių darbą ir didesnio moterų įdarbinimo lygio, šalies ekonomika tampa stipresnė nei bet kada anksčiau”, - sakė užimtumo ministras Priti Patelas.
 
  

Žymos: Nedarbas, Anglija

Komentarai

Naujausi straipsniai