Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-08-17

Britų įmonės imigrantų laukia labiau, nei savų

  
Britų įmonės imigrantų laukia labiau, nei savų 80 proc. verslo įmonių pranešė, kad mokyklų siųsti praktikantai neatitinka jų lūkesčių.

Pasirodo, Jungtinės Karalystės (JK) įmonės yra mieliau pasiruošusios samdyti imigrantus, negu šalyje mokslus baigusį jaunimą. Teigiama, kad jaunieji britai tiesiog nėra tinkamai paruošti darbui, - rašė express.co.uk naujienų portalas.

Apklausa, įvykdyta tarp Mechanikos industrijos instituto narių atskleidė, kad net ir po specializuotų mokymų bei kvalifikacijos kėlimo kursų, darosi vis sunkiau rasti kokybiškai darbą atlikti sugebantį jaunimą.
Net 80 proc. verslo įmonių teigė, kad mokyklų siųsti praktikantai neatitinka jų lūkesčių. Daugelis teigė, kad apmokamai praktikai jie mieliau įdarbins imigrantus nei jaunuolius britus.
 
Dėl šių priežasčių, daugelis darbdavių su džiaugsmu priėmė konservatorių pažadą iki 2020-ųjų sukurti papildomai 3 mln. apmokamų praktikos vietų, kad paaugliai išmoktų amato ir ateityje galėtų įsilieti į darbo rinką. Tiesa, bijoma, kad tam trukdyti gali įsisenėjęs mąstymas mokyklose bei tėvų įtaka.
  

Žymos: Darbas Anglijoje, darbdaviai

Komentarai

Naujausi straipsniai