tiesa.com   |   express.co.uk   |   2016-08-23

Britas pabandė imigrantų darbą: „Sveikas atvykęs į pragarą“

  
Britas pabandė imigrantų darbą: „Sveikas atvykęs į pragarą“
© google.com
Britui darbas fermoje buvo nepakeliamas
Sveikas atvykęs į pragarą. Tai sunkiausias darbas pasaulyje.

Jungtinės Karalystės piliečiai gali gauti darbą migrantų gausiai apgyvendintuose miestuose, tačiau jie nenori lenkti nugarų ir sunkiai dirbti.

Dienraščio express.co.uk tyrimas atskleidė, jog britai gali gauti darbą imigrantų gausiai apgyvendintuose miestuose kaip Linkonšyro grafystėje esantis Bostonas, nepaisant kalbų, jog atvykėliai atima darbo vietas iš vietinių.
Vienas iš labiausiai paplitusių mitų yra tas, kad iš Rytų Europos šalių atvykę imigrantai užtvindė darbo rinką, todėl net ir norėdami vietiniai negali gauti darbo fermose ar fabrikuose. Taip pat pastaruoju metu populiari nuomonė, jog JK pasitraukus iš ES, nebeliks pakankamai žmonių, kurie dirbtų nekvalifikuotus darbus.
 
Dienraščio žurnalistas vos per parą nesunkiai gavo darbą tuo paneigdamas nuomonę, jog visos darbo vietos yra užimtos atvykėlių iš Rytų Europos. Jis praleido visa dieną skindamas narcizus netoli Wisbecho kartu su kitais darbininkais. Pasak žurnalisto, iš 40 dirbusių žmonių vos vienas buvo anglas, o visi like buvo imigrantai. Kartu su juo dirbęs jaunas lietuvis pasveikino naująjį kolegą: „Sveikas atvykęs į pragarą. Tai sunkiausias darbas pasaulyje.“ Pasak to paties lietuvio, dirbdamas sunkų darbą už minimalią alga jis Anglijoje gyvena geriau negu kad gyveno Lietuvoje.
 
Benas Underwoodas, žemdirbių asociacijos prezidentas, sakė: „Anglai nedirbs darbo, kurį dabar nudirba imigrantai. Jie papraščiausiai nesugebės visa dieną praleisti nuiminėdami derlių. Pasitraukus iš ES reikia priimti naujus įstatymus, kurie leistų imigrantams dirbti žemės ūkyje, nes vietinių gyventojų pastangų neužteks.“
 
 
 
  

Žymos: Darbas, Darbas Anglijoje, Imigrantai

Komentarai

Naujausi straipsniai