2013-04-23

Britanijos viešbučiuose vietinių darbuotojų – nė kvapo

  
Britanijos viešbučiuose vietinių darbuotojų – nė kvapo Britanijos viešbučiuose svečius pasitinka nevietiniai.

Britanijos viešbučiai sulaukė vietinių politikų priekaištų dėl emigrantų įdarbinimo politikos. Anot jų, vietiniam britų jaunimui nebeliko darbo vietų turizmo sektoriuje, o britai viešbučio registratūrose tapo retenybėmis, skėlbė „Dailymail“.

Leiboristų partijos atstovas, dirbantis imigracijos srityje, Chrisas Bryantas sakė pasigendantis vietinių darbuotojų viešbučių sektoriuje. Politikas išreiškė nepasitenkinimą, jog darbdaviai neinvestuoja į vietinių gyventojų apmokymus ir įdarbinimą, o pasikliauja darbo jėga iš Latvijos ir Estijos. Politikas rėmėsi savo asmeniniu pavyzdžiu, nes jo gyvenamojo rajono viešbučiuose daugiausiai dirba darbuotojų iš Estijos ir Latvijos, o vietinio jaunimo bedarbystė vis auga.
Tokios diskusijos kilo, politikams diskutuojant televizijos laidoje, skirtoje imigracijos problemoms Jungtinėje Karalystėje aptarti. Laidoje nebuvo išvengta ir temos apie apribojimų panaikinimą Rumunijos ir Bulgarijos piliečiams.
 
Neseniai Britanijos žiniasklaidoje pasirodė duomenys, jog į Jungtinę Karalystę planuoja atvykti apie 150 tūkst. rumunų ir 200 tūkst. bulgarų. Leiboristų politikas Chrisas Bryantas, dar 2004 metais palaiminęs neribojamas darbo galimybes naujų Europos Sąjungos narių piliečiams, tarp kurių buvo ir Lietuva, sakė apgailestaujantis, jog tuometinė valdžia padarė tokią didelę klaidą.
 
 
  

Žymos: Darbas Londone, Viešbutis, Darbas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai