Tiesa.com   |   telegraph.co.uk   |   2012-10-08

Britanijoje vėl bus karpomos pašalpos

  
Britanijoje vėl bus karpomos pašalpos Siūloma sumažinti pašalpas bedarbiams bei daugiavaikėms šeimoms.

Pranešus apie planą dar £10 mlrd. apkarpyti išlaidas pašalpoms politikai sunerimo, kad darbo neturintys jaunuoliai neturės kitos išeities, tik likti gyventi su tėvais. Kol kas vyriausybė bedarbiams sumoka didžiąją dalį būsto nuomos – pranešė Telegraph.co.uk.

Pašalpų sumažinimo pataisą pasiūlė Anglijos finansų ministras George‘as Osborne‘as bei Iainas Duncanas Smithas ir teigė, kad derėtų ją įgyvendinti pasibaigus 2015 metams. Pagrindinis politikų argumentas, siekiant įteisinti šią naujovę – niekada nedirbusių jaunuolių požiūris į darbo paieškas bei valstybės išmokas jiems. Finansų ministro nuomone, kurį laiką darbo negaunantis jaunuolis nebesistengia jo susirasti, nes jaučia stiprų finansinį valstybės palaikymą.
Partijų konferencijoje G. Osborne drąsiai paklausė susirinkusiųjų: „Kodėl niekada nedirbęs jaunuolis turi gauti valstybės paramą, kuri per metus gali viršyti tūkstančius svarų sterlingų?“. Taip pat kancleris pasiūlė sumažinti pašalpas bedarbėms šeimos, kurios susilaukia daug vaikų ir taip siekia tik valstybės pašalpų.
 
Konservatoriams prieštaraujantys Liberaldemokratai konferencijoje pareiškė neparemsiantys planų, kurie žlugdytų bedarbius ir silpnintų jų pasitikėjimą savimi. Politikai susiginčijo ar darbo neturintiems asmenims sunku jaustis pilnaverčiams, ar jie nedirba motyvuotai. Taip pat siūloma dar labiau apkarpyti valstybės siūlomas vaiko išmokas.
 
 
  

Žymos: Pašalpos, Darbas, Finansai, Darbas Anglijoje, Gyvenimas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai