tiesa.com   |   Telegraph.co.uk   |   2013-11-06

Britai pašalpų prašo dažniau nei imigrantai

  
Britai pašalpų prašo dažniau nei imigrantai Išsiaiškinta, kad kalbos apie daugumą iš pašalpų gyvenančių imigrantų tebuvo mitas.

Jungtinės Karalystės imigrantai 20 proc. dažniau kreipiasi dėl uždarbio mokesčių grąžinimo nei britai, - pranešė telegraph.co.uk.

 Buvęs Jungtinės Karalystės mokesčių inspekcijos pareigūnas portalui tvirtino, kad beveik pusė milijono imigrantų kreipėsi dėl permokėtų uždarbio mokesčių grąžinimo. Anksčiau ministrai tvirtino, kad neaišku, kiek užsieniečių kreipiasi į mokesčių inspekciją finansinių metų pabaigoje dėl permokėtų ar nesumokėtų mokesčių.
Nuspręsta, kad nuo 2014 finansinių metų bus įvesta naujovė – pildant mokesčių grąžinimo dokumentus bus prašoma nurodyti tautybę. Kad ši pataisa pradėtų veikti sklandžiai, paskaičiuota, kiek imigrantų iki šiol per metus kreipėsi dėl mokesčių grąžinimo.
 
Atliekant analizę paaiškėjo, kad darbingo amžiaus Britanijos piliečiai du kartus dažniau prašo pašalpų nei imigrantai. Dažniausiai tai būna bedarbio pašalpos, parama dėl mažo uždarbio, bei pašalpos neįgaliesiems. Imigrantai, tuo tarpu, į mokesčių inspekciją dažniausiai kreipiasi norėdami susigrąžinti permokėtus mokesčius, tai reiškia, kad jie turi darbus. 14,6 proc. arba vienas iš septynių visų besikreipiančiųjų – imigrantas.
 
Konservatorius Douglas Carswellas atsiliepė teigiamai apie Anglijoje dirbančius užsieniečius: „Jei mes ir toliau norime pritraukti gerus, darbingus, o ne naudos ieškančius imigrantus, mums reikia atvirai pasikalbėti apie dabartinę padėtį. Pasirodė, teiginys, kad imigrantai du kartus dažniau kreipiasi dėl pašalpų, tėra mitas. Ministrų noras iki 2015-ųjų sumažinti migracijos mastus nėra naudingas šaliai ir neparodo politikų darbo efektyvumo“.
 
Mokesčių inspekcijos atstovas teigė: „Tam, kad asmuo galėtų prašyti grąžinti permokėtus mokesčius, jis turi gyventi šalyje, turėti nacionalinio draudimo numerį bei darbą. Akivaizdu, kad imigrantai visa tai turi. Tad kyla klausimas, kokių imigrantų norima atsikratyti?“.
  

Žymos: Pašalpos, Darbas Anglijoje, Gyvenimas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai