Tiesa.com   |   2013-09-17

Be migrantų slaugos sektorius Londone neišsiverstų

  
Be migrantų slaugos sektorius Londone neišsiverstų Darbo vietas socialinėje rūpyboje daugiausiai užpildo darbuotojai migrantai.

Britanijos sveikatos apsaugos ministras taip pat įstojo į ginančiųjų darbuotojus migrantus gretas. Normanas Lambas pareiškė, kad be pigiai ir sunkiai dirbančių slaugos darbuotojų, atvykusių iš kitų šalių, Londone tiesiog nebūtų kam prižiūrėti neįgaliųjų ir vyresnių žmonių.

Ministras taip pat sukritikavo neseniai Vidaus reikalų ministerijos vykdytą reklaminę akciją, kai į Londono gatves buvo išsiųsti mikroautobusai su plakatais, skatinančiais nelegalius migrantus grįžti namo. Ši kampanija sulaukė ypač didelio atgarsio ir atsidūrė reklamos etikos sargų akivaizdoje dėl galimo rasizmo apraiškų.
Kalbėdamas savo partijos konferencijoje N. Lambas sakė, kad anti imigracijos šalininkams vertėtų geriau įvertinti naudą, kurią sukuria čia dirbantys darbuotojai iš kitų šalių. Pasak jo, jis savo praktikoje susidūrė su daug ypač sunkiai dirbančių atvykėlių, kurie atlieka sunkius slaugos darbus.
 
„Mūsų socialinės rūpybos sektorius be migrantų darbuotojų tiesiog sugriūtų, nes jų paprasčiausiai pritrūktumėme. Tai aktualu ne tik Londono miestui, bet ir visai šaliai“, - savo kalboje sakė sveikatos apsaugos ministras.
 
  

Žymos: Migracija, Darbas Anglijoje, Gyvenimas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai