2017-01-21

Apie Naujųjų metų rezoliucijas

  
Apie Naujųjų metų rezoliucijas „Onpartu“ programa, skirta išsilavinusioms ir turinčioms patirties moterims Londone.

Naujų metų pradžia neša vilties jausmą bei suteikia daugiau motyvacijos imtis naujos veiklos ir atsisakyti senų blogų įpročių. Mes sugalvojame norus ir išsikeliame tikslus. Tačiau kartais nedrįstame ko nors norėti, nes tai atrodo neįmanoma ir nepasiekiama, ir nekeliame sau tikslų, nes iš patirties žinome, kad jų nesilaikysime. Sakome, kad esame realistai, bet galbūt iš tiesų mums tik trūksta drąsos ir tikėjimo?

Viena iš sričių, kurioje galime patirti daug nusivylimų – tai profesinė veikla, ir ypač darbo paieškos. Konkurencija darbo rinkoje arši, ir, kai mūsų nepriima, galime prarasti pasitikėjimą savimi ir nustoti siekti daugiau. Štai tokiais atvejais svarbu turėti paramos grupę ir žmones, kurie tiki mumis ir gali palaikyti, patarti bei priminti, kad nuostabūs dalykai yra įmanomi.
„Onpartu“ programa, skirta išsilavinusioms ir turinčioms patirties moterims, gimusioms svetur, siekia padėti toms, kurios nori išnaudoti visas savo galimybes Londone ir yra pasiruošusios aktyviai veikti, kad pakeistų savo padėtį. Programa jau išleido dvi grupes, ir 81 proc. dalyvių rado joms tinkamesnį darbą per 12 mėnesių po programos baigimo. Be to, programos dalyvės jau gali pasidalyti įkvepiančiomis istorijomis.
 
Monika turėjo išsilavinimą ir patirties kartografijos srityje savo gimtojoje Lenkijoje, tačiau prieš dalyvavimą „Onpartu“ programoje Londone dirbo padavėja. Monika sako, kad pati iki šiol stebisi, kad nusprendė dalyvauti atrankoje, nes tuo metu buvo nusiteikusi labai pesimistiškai. Kai buvo priimta į programą, ji pažymėjo pasitikėjimo savimi lygį kaip savo didžiausią kliūtį. Kartu su kitomis programos dalyvėmis ji išklausė specialią programos dalį, skirtą pasitikėjimui savimi stiprinti, ir gavo daug naudingų žinių apie darbo paieškas Jungtinėje Karalystėje. Po karjeros planavimo užsiėmimo Monika svarstė apie kūrybišką gėlininkės darbą, tačiau vis dėlto nusprendė grįžti prie savo profesijos. Jau apsisprendus ir nusiteikus rasti tinkamą darbą jai labai pravertė mokymuose akcentuotas dėmesys į bendravimą ir kontaktų mezgimą: ji pasinaudojo pažįstamų žmonių pagalba ir per 4 mėnesius po programos baigimo susirado darbą pagal profesiją.
 
Dar viena programos dalyvė, Aleksandra, patyrė kitokių permainų. Londone ji kelerius metus dirbo aukle, bet pagaliau rado laboratorijos technikės darbą. Tai leido jai grįžti prie savo profesijos, tik daug žemesniu lygiu. Aleksandros uždarbis buvo menkas, bet jai trūko drąsos kreiptis į viršininką ir pakalbėti rūpimais klausimais. Tuomet Aleksandra pradėjo ieškoti tinkamų kursų ir rado „Onpartu“. Dalyvavimas šioje programoje jai simbolizavo pažangą: programa padėjo Aleksandrai atgauti pasitikėjimą savo gabumais ir pasiryžimą siekti daugiau. Netrukus Aleksandra sulaukė paaukštinimo, dar po kurio laiko jai buvo patikėtos vyresniosios darbuotojos pareigos naujoje laboratorijoje. Šiuo metu Aleksandra lanko papildomus mokymus savo įmonėje. Ji nori pakelti kvalifikaciją ir gauti geriau apmokamą darbą.
 
Šios ir kitos moterys, dalyvavusios „Onpartu“ programoje, sako, kad programa įkvėpė jas imtis pirmų žingsnių permainų link, o vieni iš pirmųjų žingsnių buvo CV tobulinimas ir pritaikymas prie JK reikalavimų. Jeigu susiduriate su tokiomis problemomis, „Onpartu“ nori jus paskatinti siekti daugiau 2017 metais ir pagalvoti apie mažus žingsnius, kurių galite imtis jau dabar, kad jūsų norai išsipildytų.
Jeigu norite sužinoti daugiau apie programą, apsilankykite onpartu.co.uk. Paraiškos dalyvauti artimiausioje „Onpartu“ grupėje yra priimamos iki sausio 30 dienos, o visą informaciją rasite interneto svetainėje. Taip pat esate kviečiamos į nemokamą užsiėmimą vasario 5 dieną, kuriame galėsite artimiau susipažinti su programa ir sužinoti, kaip pritaikyti savo CV Jungtinės Karalystės darbo rinkai.
 
Jeigu norite dalyvauti užsiėmime, prašom susipažinti su dalyvavimo „Onpartu“ reikalavimais ir, jeigu juos atitinkate, išsiųsti CV el. paštu recruitment@onpartu.co.uk. Vietų skaičius ribotas, jos bus skiriamos eilės tvarka pagal paraiškų pa teikimo laiką.
  

Žymos: Moterys, Londonas, „Onpartu“

Komentarai

Naujausi straipsniai