Sigita Limontaitė   |   2012-05-10

Antrasis eksperimento dalyvis: „Noriu išmokti pasitikėti savimi“

  
Antrasis eksperimento dalyvis: „Noriu išmokti pasitikėti savimi“ Algimantas žino, kad moka nemažai, tačiau nesugeba savęs pristatyti darbdaviams

Algimantas Abželtis (22) kompiuterinio projektavimo operatorius, beveik dvejus metus gyvenantis Londone, dirbęs pačius įvairiausius darbus, išmėginęs net fotomodelio duoną. Kiek darbų būtų pakeitęs, vaikinas svajoja apie darbą pagal išsilavinimą, mat jokioje kitoje darbo vietoje jis nesijaučia laimingas ir daug išmanantis.

Algimantas neturi patirties kompiuterinio projektavimo srityje, bet mano savo galimybes galintis įrodyti darbais. Eksperimente Algimantas dalyvauja todėl, kad nori išmokti pasitikėti savimi ieškodamas svajonių darbo.
Dalyvaudamas eksperimente A. Abželtis tikisi gauti žinių, kurios padės išvystyti jo komunikacinius gabumus, mat šių jam itin trūksta. Vaikinas mano nemokantis parašyti gyvenimo aprašymo taip, kaip reikia, nes reikalavimai nuolat kinta, o jis CV rašo taip, kaip jam atrodo geriausia. Gavęs kompiuterinio projektavimo diplomą, Algimantas vis dar neturi bendro supratimo apie visus įmanomus šios specialybės panaudojimo būdus, jis nori suprasti, kaip tikslingai panaudoti savo specialybės žinias pagal siūlomą darbo vietą.
 
Tylus vaikinukas mano išmanantis nemažai, tačiau interviu dėl darbo metu nemoka pateikti savęs ir atskleisti visų privalumų bei gebėjimų. „Esu kuklus, pokalbių metu per mažai kalbu, norėčiau tai pakeisti“ – savo tikslą eksperimente pristatė A. Abželtis.
 
  

Žymos: Londonas, Nedarbas, Sigita Limontaitė, Eksperimentas

Komentarai

Naujausi straipsniai