Tiesa.com   |   telegraph.co.uk   |   2015-03-04

Anglijai reikia tik sveikų imigrantų

  
Anglijai reikia tik sveikų imigrantų Turintys rimtų sveikatos sutrikimų emigrantai būtų siunčiami namo.
Jungtinė Karalystė nusipelnė geresnės kokybės imigrantų.

Didžiosios Britanijos „Nacionalinė partija” (Ukip) siūlo uždrausti į šalį atvykti nepagydomai sergantiems, kitaip tariant, nedarbingiems, imigrantams, - skelbė portalas telegraph.co.uk.

Ukip partijos narių nuomone, svetimšaliai turėtų praeiti sveikatos patikrinimą dar prieš kertant Jungtinės Karalystės sieną. Pasirodžius, kad jie turi rimtų sveikatos sutrikimų, emigrantai būtų išsiunčiami atgal ten iš kur atvyko.
„Jungtinė Karalystė nusipelnė geresnės kokybės imigrantų”, - dėstė partijos lyderis Nigelas Farage’as.
 
„Dauguma D. Britanijos gyventojų nori matyti pasikeitimus. Jie nori, kad valstybė kontroliuotų ne tik imigrantų kiekį, bet ir jų fizinį pasirengimą. Čia apsigyventi ir dirbti norintys svetimšaliai turi turėti įgūdžių bei būti naudingi tautai”, - aidint plojimams partijos rinkiminę politiką pristatė N. Farage’as.
 
Pasak Ukip partijos lyderio, imigrantai turi būti fiziškai sveiki ir nesirgti nepagydomomis ligomis, būti neteisti bei su savimi atsivežti asmeninį medicininį draudimą.
 
Partija siūlo išimtis daryti tikrai politinio prieglobsčio ieškantiems pabėgeliams, kuriems gimtojoje šalyje gresia pavojus gyvybei.
 
Praeitą savaitę „Nacionalinė partija” pateikė pasiūlymą riboti į šalį atvykstančių imigrantų kiekį iki 50 tūkst. per metus.
 
  

Žymos: Anglija, Imigrantai

Komentarai

Naujausi straipsniai