Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-04-21

Sugriuvus pastatui Holborne evakuoti šimtai 

  
Sugriuvus pastatui Holborne evakuoti šimtai
© Twitter
Vienas žmogus sužeistas sugriuvus pastatui Holborne

Šimtai žmonių pirmadienio popietę sugriuvus pastatui evakuoti iš Londono centre esančio Holborno rajono. Liudininkai pasakojo išgirdę siaubingą triukšmą ir matę daugybę pasklidusių dulkių, kuomet viskas nutiko, - pranešė naujienų portalas standart.co.uk.

Incidentas įvyko pirmadienį 16.15 val. Sužeistas vienas 56-erių metų vyras. Dėl rimtų galvos ir klubo traumų jis vis dar nepaleistas iš ligoninės. Daugiau nei 200 žmonių buvo evakuota iš įvykio vietos, tarp kurių studentai iš šalia esančio Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokyklos (LSE) ir darbuotojai iš Teisingumo rūmų.
 Holborne siugriuvo pastatas (Nuotr. aut. London Fire Brigade Twitter)
 
Šešių aukštų pastatas buvo atnaujinamas. Kuomet pirmosios ugniagesių brigados pasirodė, jie pamatė, kad pastatas sugriuvo tarp penkto ir antro aukštų. Gelbėjimo darbus vykdė dvi gaisrinės iš Soho, trys priešgaistrinio gelbėjimo padaliniai iš East Hamo, Edmontono ir Hestono.
 
Gelbėjimo darbai (Nuotr. aut. London Fire Brigade Twitter)
 
Liudininkai pasakojo, kad net ir praėjus pusantros valandos po įvykio, dulkių kamuoliai vis dar tvyrojo ore, kas bylojo apie nelaimės mąstą. Visi keliai į ir iš įvykio vietos buvo uždaryti ir imtąsi visų priemonių užtikrinti saugumui rajone.
 
  

Žymos: Statybos, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai