Tiesa.com   |   2013-09-11

Savivaldybės ėmėsi kovos su perpildytais būstais

  
Savivaldybės ėmėsi kovos su perpildytais būstais Bandoma pažaboti nesąžiningus būsto nuomotojus.

Rytų Londono Newhamo rajono savivaldybės atstovai kartu su politikais, policininkais ir žiniasklaidos atstovais leidosi į didžiulį reidą po nuomojamus namus ir tikrino, ar jų savininkai tinkamai prižiūri nuomojamą būstą ir kiek gyventojų juose gyvena.

BBC vaizdo reportaže buvo parodyta šokiruojančių vaizdų iš namų, kuriuose apgailėtinomis sąlygomis gyvena gausybė žmonių, iš kurių dažnas nelegalas iš trečiųjų pasaulio šalių. Lūžtantys laiptai, blakės ir aptrupėjusios sienos – tai tik maža dalis to kraupaus vaizdo, kuris buvo parodytas BBC televizijos žiūrovams iš Rytų Londono.
Savivaldybės darydamos reidus siekia pažaboti tokius būstų savininkus, kurie vienai šeimai skirtus namus paverčia butais ir išnuomoja net kelioms šeimoms. Norėdamos surinkti įrodymų, prieš imantis civilinių veiksmų prieš būstų savininkus, savivaldybės reidu metu taip pat aptinka ir daug nelegaliai šalyje esančių asmenų, kurie iš karto perduodami policijai.
 
Pirmojo reido metu, kaltinimai buvo pateikti vienam nuomotojui, kuris buvo išnuomojęs netvarkingus, nesaugius ir apleistus būstus bei iš to sugebėdavo uždirbti virš 50 tūkst. svarų per metus.
 
  

Žymos: Būstas, Būstas Anglijoje, Nuoma Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai