Tiesa.com   |   cityam.com   |   2016-04-07

Privati sala pigiau nei būstas Londone

  
Privati sala pigiau nei būstas Londone 65 proc. visų šiuo metu parduodamų privačių salų kainuoja mažiau nei £354 tūkst.

Ar kartais nesusimąstote, kaip būtų šaunu turėti privačią salą šiltuose kraštuose? Pasirodo, bent jau londoniečiams tokios svajonės yra realesnės nei įsigyti būstą mieste, kuriame jie gyvena ir dirba – Jungtinės Karalystės sostinėje Londone.

Darbo partijos kandidatas į Londono merus Sadiqas Khanas, būstas Londone šiuo metu yra brangesnis nei du trečdaliai šiuo metu parduodamų privačių salų visame pasaulyje.
65 proc. visų šiuo metu parduodamų privačių salų kainuoja mažiau nei £354 tūkst. Tuo tarpu vidutinė pirmojo būsto kaina Londone - £364 tūkst., - pranešė cityam.com
 
„Šeimoms įsigyti būstą Londone neturėtų būti tokia prabanga. Tai, kad dauguma šiuo metu pasaulyje parduodamų privačių salų kainuoja mažiau, nei vidutinis būstas Londone – absurdas”, - sakė S.Khanas ir prižadėjo, kad jei bus išrinktas artėjančiuose mero rinkimuose, užtikrins, kad būtų pastatytą pakankamai būstų už prieinamą kainą.
 
Privačių salų kainos
 
Sala Paloma Panamoje kainuoja £270 tūkst. 0.75 arai, tropinės gamtos apsuptas dviejų miegamųjų namas.
Rožinio perlo sala Nikaragoje kainuoja £355 tūkst. 2.5 arai, pagrindinis namas bei trys paplūdymio nameliai, galimi užsakomieji malūnsparnio skrydžiai į ir iš salos.
 
Frypano sala Kanadoje kainuoja £256 tūkst. 6.5 arai, dviejų aukštų kotedžas, dažnos vietinės valtys, kursuojančios į artimiausią miestelį.
 
 
  

Žymos: Būstas Londone, privati sala, būsto kaina

Komentarai

Naujausi straipsniai