tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2017-01-03

Pagalba norintiems pirkti pirmąjį būstą

  
Pagalba norintiems pirkti pirmąjį būstą
© wikipedia.com
Ekspertai mano, kad įgyvendinti projektą neužteks laiko.
Vyriausybė yra įsipareigojusi daryti viską, kad padėti gyventojams įsigyti pirmąjį nuosavą būstą.

Šiais metais bus pastatyta tūkstančiai namų, skirtų pirmą nekilnojamąjį turtą ketinantiems įsigyti asmenims.

Anglijoje yra numatyta 30 vietovių, kurioms bus skirtas 1,2 milijardų svarų finansavimas iš „Started Home Lands Fund” tam, kad juose galėtų būti statomi namai, skirti žmonėms, kurie ketina pirmą kartą įsigyti nekilnojamąjį turtą.
Apie „Started Home Lands Fund” fondą, kurio pagalba daugiau žmonių galėtų įsigyti nuosavą būstą, buvo paskelbta dar 2014 metais. Jo pagalba žmonės, kuriems yra 20 – 40 metų ir kurie ketina įsigyti pirmą savo būstą, gali gauti mažiausiai 20 proc. rinkos vertės nuolaidą. Nuolaidos galios būstams, kurie Londone kainuoja iki 450 tūkst. svarų. Norint gauti nuolaidą įsigyti ne šalies sostinėje esančiam būstui, jis turės kainuoti ne daugiau kaip 250 tūkst. svarų.
 
Ministras Gavin Barvel sakė, jog ši vyriausybė yra įsipareigojusi daryti viską, kad padėti gyventojams įsigyti pirmąjį nuosavą būstą.
 
Tarp pirmųjų 30 savivaldybių, kurios buvo pasirinktos įgyvendinti šį projektą, yra Blackpool, Bristol City, Sheffield City, Luton Borough savivaldybės. Tikimasis, kad tokius būstus įsigyti bus galima jau 2018 metais.
 
Tačiau statybų ekspertai nėra tokie entuziastingi. Pasak jų, metai yra per trumpas laikas įgyvendinti tokį projektą.
 
 
 
  

Žymos: Būstas, Pirkimas, pirmasis būstas

Komentarai

Naujausi straipsniai