Tiesa.com   |   theguardian.co.uk   |   2015-09-03

Nuomos krizė Londone: £480 už pašiūrę svetainėje

  
Nuomos krizė Londone: £480 už pašiūrę svetainėje
© spareroom.co.uk
Už nemažą sumą Londone galite išsinuomoti svetainėje stovinčią pašiūrę.

Nenumaldomai kylančios nuomos kainos Londone kai kuriuos nuomotojus į susiklosčiusią situaciją privertė žvelgti šiek tiek kūrybingiau. Tiesa, ne nuomininkų naudai, - pranešė naujienų portalas theguardian.com.

22-ejų metų Joe Peduzzis, ketino išsinuomoti dvivietį kambarį sostinės rytuose, tačiau tai, ką išvydo nuvykęs apžiūrėti kambario, labai nustebino. Bendros svetainės kampe buvo pastatyta balta pašiūrė, kurioje gulėjo dvivietis čiužinys, o visa tai vadinosi – „dviviečiu kambariu“.
Tokio „kambario” Bethnal Green rajone nuomos skelbimas buvo patalpintas SpareRoom.co.uk tinklapyje. Jo kaina – 480 svarų per mėnesį, plius komunaliniai mokesčiai. Kambarys tinklalapyje buvo aprašytas, kaip „didžiausias kambarys visame name“.
 
Taip pat buvo paminėta viena detalė iš kurios buvo galima spręsti, jog kambariu gali tekti dalintis su kitais: „Kambaryje yra sofa, ant kurios mes kartais ilsimės“, - skelbime teigė nuomininkas.
 
„Išėjęs po kambario apžiūros, juokiausi visą kelią iki metro“, - pasakojo nustebęs J. Peduzzi.
 
Tokia situacija tik dar kartą patvirtino, kokioje beviltiškoje padėtyje šiuo metu yra Londono būsto nuomos rinka. Londono centre išsinuomoti namą arba butą šiuo metu vidutiniškai kainuoja 2583 tūkst. svarų per mėn. Nuomininkams Londonas tampa pats nedraugiškiausias ir brangiausias miestas visame pasaulyje.
  

Žymos: Londonas, Būsto krizė, Būsto nuoma

Komentarai

Naujausi straipsniai