Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2016-11-23

NT agentai kaltinami gobšumu

  
NT agentai kaltinami gobšumu
© pixabay.com
Teigiama, kad nuomojamo būsto kainai didelę įtaką daro NT agentai.
Agentūroms uždraudus imti mokestį iš žmonių, ieškančių būsto, sąnaudas teks perkelti ant namų šeimininkų pečių.

Nuomojamo gyvenamojo ploto savininkai dėl didėjančių įkainių kaltina nekilnojamojo turto agentūras, kurios už savo paslaugas prašo per daug.

Iždo kancleris pažadėjo uždrausti agentūroms iš būsto ieškančių žmonių imti išankstinius mokesčius, kurių vidutinis dydis – 337 svarai sterlingai. Reaguodami į tokius planus agentai ketina būsto savininkus apmokestinti papildomai ir taip kompensuoti atsiradusius nuostolius.
Tačiau agentūrų paslaugų įkainius nuomotojai jau dabar vadina „astronominiais“ ir tikina, jog mokesčiai iš pastato savininko ir nuomininko imami iš esmės už tuos pačius darbus – dokumentų sutvarkymą, daiktų inventorizaciją ir t.t.
 
Vadinamieji „landlordai“ žada, jog kainoms dar labiau išaugus, jie naudosis internetinių agentūrų paslaugomis, o tradicines aplenks ir jos bus pasmerktos žlugti.
 
Agentūros atšauna, jog joms uždraudus imti mokestį iš žmonių, ieškančių būsto, sąnaudas teks perkelti ant namų šeimininkų pečių, o šie savuoju pelnu nesiruošia dalintis ir dėl to kels nuomos kainas.
 
Dėl to kanclerio užmojis padidinti šeimų galimybes nuomotis padorų būstą netenka prasmės: esą draudimas agentams situacijos nepagerins, nes vistiek nuomos kaina nemažės.
 
 
  

Žymos: Būsto nuoma, Nuomininkai, Nuomotojai, nekilnojamojo turto agentūros

Komentarai

Naujausi straipsniai