Tiesa.com   |   2013-08-29

Londone pigesnių būstų nebeliks

  
Londone pigesnių būstų nebeliks Ir apleisti būstai Londone sulaukia milžiniško pirkėjų susidomėjimo.

Nekilnojamo turto specialistai jau gali stebėti, kaip pasitvirtina liūdniausios prognozės, norintiems įsigyti pigesnį būstą Londono mieste. Pranešama, jog šiuo metu Londono Brixtono rajone pardavinėjimas greičiausiai vienas iš paskutinių nedidelis studijos tipo butas, kurį dar galima įsigyti neperžengus 100 tūkst. svarų ribos.

Tiesa, siūlomas būstas yra įkeistas bankui net 56 metams ir yra prastai suremontuotas, todėl jo kaina kone per pusę mažesnė už kitus rinkoje parduodamus studijos tipo butus, kurių vertė Brixtone vidutiniškai siekia apie 200 tūkst. svarų. Butą pardavinėjantys nekilnojamo turto agentai sakė, sulaukę milžiniško susidomėjimo, tačiau šiuo atveju butą galima įsigyti tik jau turint reikiamą sumą grynaisiais ir pasiryžus sumokėti dar 23 tūkst. svarų administraciniams mokesčiams.
Visgi net ir prasčiausios būklės pigesnis būstas Londone sulaukia ypač didelio susidomėjimo, nes šiek tiek investavus į remontą, tokį butą galima lengvai išnuomoti ir gauti ne mažiau kaip 1000 svarų mėnesinių pajamų.
 
Neabejojama, kad ir toliau Britanijos sostinėje žvėriškai kylant nekilnojamo turto kainoms, įsigyti net ir mažiausio ploto nekilnojamo turto už penkiaženklę sumą jau dabar Londone praktiškai neįmanoma.
Brangesniuose Londono rajonuose vien parkavimo vieta ar garažas gali atsieti iki 300 tūkst. svarų. Tuo tarpu norintiems už tokią sumą įsigyti padoresnį būstą, nekilnojamo turto agentai retai ką turi pasiūlyti.
 
  

Žymos: Londonas, Būstas, Gyvenimas Anglijoje, Būstas Anglijoje, Nuoma Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai