Tiesa.com   |   2019-08-20

Jūsų namuose gali būti pavojingų buities prietaisų: ugniagesiai skatina pasitikrinti

  
Jūsų namuose gali būti pavojingų buities prietaisų: ugniagesiai skatina pasitikrinti
© Facebook.com, London Fire Brigade

New Crosse kilusio gaisro bute metu apgadinti pusė visų antrame aukšte buvusių butų, skelbia ugniagesiai. Jie mano, kad gaisro priežastimi tapo iš nesaugių detalių pagamintas šaldytuvas su šaldikliu.

Londono ugniagesių gelbėtojų brigados tinklalapyje rašoma, kad per gaisrą nukentėjo moteris ir du vaikai. Atvykus pagalbai, iš netoli degančio buto esančių butų evakuota dar 18 žmonių. Rimtų sužeidimų išvengta.
„Dauguma gaisrų, kurių židinys yra baltuose buities prietaisuose, kyla ne dėl būsto savininkų kaltės. Svarbiausia yra atminti, kad būtina tikrinti ar jūsų naudojami buities prietaisai nėra pašalinami iš prekybos“, – sakė Londono ugniagsių brigados atstovas.
 
Pastarieji socialiniame tinkle pasidalijo vaizdo įrašu. Jame įamžinta šokiruojantis palyginimas, kaip greitai užsiliepsnoja šaldytuvas plastikine užpakaline dalimi. Tuo tarpu metalu dengtas šaldytuvo galas didesnį pavojų sukelti galinčios liepsnos taip ir nesukelia.
 
 
Londono ugniagesiai skatina Jungtinės Karalystės šaldytuvų ir šaldiklių įmones pasinaudoti proga ir sumažinti potencialiai mirtinų šaldytuvų gaisrų tikimybę laikantis priešgaisrinės saugos taisyklių ir buities prietaisus gaminant iš patvaresnių ir saugesnių priemonių.
O šio gaisrą sukėlusio šaldytuvo pardavimus šiuo metu siekiama atšaukti. 
  

Žymos: Londonas, Gaisras, ugniagesiai

Komentarai

Naujausi straipsniai