Tiesa.com   |   Mirror.co.uk   |   2015-11-09

Dėl prasto statybininkų darbo šeima liko be namų

  
Dėl prasto statybininkų darbo šeima liko be namų
© Asociatyvi nuotr.
Priestatas yra tokios prastos būklės, kad visas namas gali bet kada sugriūti.

Britų šeima liko benamiais po to, kai dar liepą užsakė namo remonto darbus. Name padirbėjus statybininkui Dave’ui Suttonui baiminasi, jog jis gali sugriūti. Statybų inspektoriai atliktą darbą įvertino kaip „košmarą“ ir pastatą paskelbė netinkamu gyventi, - pranešė naujienų portalas mirror.co.uk.

Guy’us ir Katie Wakelingų problemos prasidėjo netrukus po to, kai statybininkui sumokėjo £25 tūkst. Statybų įmonė „FSPD Ltd” teigė, jog pristatyti mansardą ir vonios kambarį truks maždaug keturias-šešias savaites. Tačiau praėjus penkiems mėnesiams, šeima vis dar negali įsikelti į savo namus.
Apžiūrėję pastatą statybų ekspertai teigė, jog priestatas yra tokios prastos būklės, kad gali sugriūti.
 
„Šie žmonės man grasino. Aš su jais susisiekiau ir atsiprašiau, tačiau pinigų gražinti nebegaliu“, - situaciją komentavo statybininkas.
 
Šeima paneigė kaltinimus, sakydami, jog jokių grasinimų nesiėmė, tiesiog paprašė gražinti už nekokybiškai atliktą darbą sumokėtus pinigus. „Aš tik noriu, jog kiti žmonės žinotų, kad šis vyras yra nepatikimas“, - teigė nukentėjusi moteris.
 
Šeima už neapdairumą kaltina save, tačiau teigė, jog samdydami D. Suttoną stengėsi viską daryti teisingai ir būti atidūs. Pora ir du jų vaikai šiuo metu gyvena su giminaičiais ir baiminais, jog neatgaus už remontą sumokėtų pinigų. 
  

Žymos: Statybos, Būstas, Statybininkas

Komentarai

Naujausi straipsniai