Tiesa.com   |   2013-05-15

Dėl lytinės orientacijos – problemos su būsto nuoma

  
Dėl lytinės orientacijos – problemos su būsto nuoma Homoseksualų teisės Jungtinėje Karalystėje dar nevisagalės.

Homoseksualių porelė iš Isle of Man salos sukėlė skandalą, kai joms buvo atsisakyta išnuomoti būstą dėl jų lytinės orientacijos.

Kaip sakė jaunos moterys, jos negalėjo patikėti, kad Jungtinėje Karalystėje homoseksualų nesaugo joks įstatymas nuo lytinės diskriminacijos. Patyrusios šoką, moterys surengė internetinę kampaniją ir renka paramos parašus, siekdamos, kad būtų įtvirtintas įstatymas, kuris saugoja homoseksualus nuo diskriminacijos panašiose buitiškose situacijose.
Pasak vietinių pareigūnų, vis dar sunku patikėti, jog kažkas gali atsisakyti išnuomoti būstą dėl lytinės orientacijos, tačiau panašu, kad iš tiesų reikalingas įstatymas, kuris pažabotų netolerantiškus žmones.
 
Kai jaunoms moterims buvo atsisakyta išnuomoti būstą dėl jų lytinės orientacijos, vietinė „Citizens Advice Bureau” organizacija niekuo negalėjo padėti, nes šiuo metu įstatymai nuomotojui suteikia tokią teisę. Moterys į tokį nuomotojo sprendimą reagavo ypač emocingai, tačiau tuo pačiu sulaukė vietinės bendruomenės palaikymo.
 
  

Žymos: Namai, Būstas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai