Tiesa.com   |   2016-12-28

Būsto krizė: nusipirkti išgali mažiau šeimų nei mano vyriausybė

  
Būsto krizė: nusipirkti išgali mažiau šeimų nei mano vyriausybė Šiuo metu tik 51 proc. visų JK gyvenančių šeimų priklauso jų būstas.
Tyrimo duomenimis, šiuo metu tik 51 proc. visų JK gyvenančių šeimų priklauso jų būstas.

Naujausio, „Resolution Foundation” atlikto tyrimo duomenimis, vos pusė šeimų gyvena joms priklausančiuose būstuose, tačiau net ir šie duomenys gali neatspindėti būto krizės realybės.

Pasak ekspertų, oficialūs vyriausybės pateikti duomenys nėra tikslūs ir daug mažiau žmonių nei manoma Jungtinėje Karalystėje (JK) iš tiesų turi savo būstą.
Nors Nacionalinio statistikos departamento teigimu, nuo Margaret Thatcher valdymo laikų būsto savininkų skaičius tik augo, „Resolution Foundation” duomenimis, iš tiesų nuo 2002 m. būstų savininkų šalyje sparčiai mažėjo.
 
Paklaida atsirado dėl to, kad vyriausybė neskaičiuoja viename nuomojamame būste gyvenančių nuomininkų, o skaito tai, kaip vieno savininko namus.
 
Tyrimo duomenimis, šiuo metu tik 51 proc. visų JK gyvenančių šeimų priklauso jų būstas. Tuo tarpu 2000-ųjų pradžioje šis skaičius kur kas daugiau - 63 proc.
 
Taip pat net 5,8 mln. šalies pilnamečių gyventojų vis dar gyvena su tėvais, nes daugelis iš jų neišgali įsigyti ar nuomotis savo būsto.
 
 
  

Žymos: Būstas Anglijoje, Būsto krizė, Nuomininkai

Komentarai

Naujausi straipsniai