Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-05-22

Būstas Anglijoje: nuomos kainos pasiekė naujas aukštumas

  
Būstas Anglijoje: nuomos kainos pasiekė naujas aukštumas Būsto nuomos kainos Jungtinėje Karalystėje yra aukštos kaip niekad
Prognozuojama, kad jaunų „brangiai ir nestabiliomis sąlygomis” būstą besinuomojančių asmenų ateinančiais metai padaugės net iki 70 proc.

Ekspertai perspėja, kad būsto nuomos kainos Jungtinėje Karalystėje yra aukštos kaip niekad. Paskutinį kartą taip greitai kylant kainos buvo užfiksuotos 2010-ųjų lapkritį, - pranešė naujienų portalas dailymail.co.uk.

Vidutinė būsto kaina Anglijoje ir Velse jau pasiekė rekordines aukštumas. Pasak nekilnojamo turto agentūrų „Your Move” ir „Reeds Rains”, šiuo metu vidutinė būsto nuomos kaina Didžiojoje Britanijoje yra £774 per mėnesį.
 
Labdaros organizacija „Shelter” (liet. pastogė) teigė, kad nuomos kainos vis sparčiau auga dėl mažos nekilnojamojo turto pasiūlos. Pasak organizacijos atstovų, dėl tokios situacijos labiausiai nuketės asmenys nuo 25-ių iki 34-ių metų amžiaus, kurie neišgali sau leisti įsigyti būstą.
 
Vidutinė mėnesinė būsto nuomos kaina balandžio mėn. Tiesos nuotr. Vidutinė mėnesinė būsto nuomos kaina balandžio mėn. Tiesos nuotr.
 
Prognozuojama, kad jaunų „brangiai ir nestabiliomis sąlygomis” būstą besinuomojančių asmenų ateinančiais metai padaugės net iki 70 proc. Taip atsitiks dėl to, kad šiuo metu pastatoma nepakankamai namų, kuriuos būtų galima įsigyti prieinamomis kainomis.
„Neįtikėtinai aukšta būstų nuomos kaina, nestabilumas bei dažnai labai prasta namų būklė signalizuoja, kad privačios nuomos sektorius Anglijoje išgyveną rimtą krizę”, - sakė labdaros organizacija „Shelter” vadovas Campbellis Robbas.
 
  

Žymos: Būstas Anglijoje, Nuoma Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai