Tiesa.com   |   2013-02-14

Ambasada atsako: įgaliojimo surašymas ambasadoje

  
Ambasada atsako: įgaliojimo surašymas ambasadoje

Norėčiau sužinoti kaip galima būtų gauti automobilio išregistravimo-pardavimo Lietuvoje įgaliojimą kitam šeimos nariui ir kiek tai kainuotų, ir užtruktų laiko?

Ambasadoje galima surašyti ir patvirtinti įgaliojimą Lietuvoje parduoti ir (arba) išregistruoti automobilį. Atvykdamas į ambasadą automobilio savininkas turi turėti savo pasą arba asmens tapatybės kortelę, taip pat žinoti asmens, kurį įgalios veikti savo vardu, vardą, pavardę, asmens kodą ir gyvenamosios vietos adresą. Kadangi ambasada negali atlikti patikros registruose, su savimi taip pat reikėtų turėti transporto priemonės registracijos liudijimą (jo kopiją) ar tiksliai žinoti automobilio registracijos duomenis (markė, modelis, valstybinis Nr., identifikavimo Nr.). Asmeniui, kuriam bus išduotas įgaliojamas, į ambasadą atvykti nereikia. Konsulinis mokestis už įgaliojimo surašymą ir patvirtinimą – 72 GBP, įgaliojimas surašomas ir patvirtinamas tą pačią dieną.
Dokumentai įgaliojimui surašyti ir patvirtinti pateikiami iš anksto užsiregistravus notariniam veiksmui per ambasados interneto svetainėje http://uk.mfa.lt esančią „E-REGISTRACIJA“ nuorodą.
 
 
  

Žymos: Automobiliai, Ambasada, Ambasada Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai