Tiesa.com inf.   |   2012-03-29

Konkurse „Laimėk atostogas Portugalijoje!“ – lengva pergalė

  
Konkurse „Laimėk atostogas Portugalijoje!“ – lengva pergalė Aurikos nuotrauka.

„Tiesos“ skaitytoja Aurika nenuleido rankų ir prasimušė į konkurso „Laimėk atostogas Portugalijoje!“ finalą. Praėjusią savaitę ją nuo finalo skyrė vos keli „share“. Šią savaitę Aurika ir jos draugai pasistengė nepalikti kitiems dalyviams jokių vilčių. Savaitės nuotrauka-nugalėtoja buvo pasidalinta 879 kartus.

rauka ne tik patenka į finalą, bet jai atitenka ir savaitės prizas – vakarienė restorane „Smiltė“ Londone. Antroje vietoje liko Andrius su 18 „share“. Jam atitenka prizai iš „Oriflame“.
 
 
Kiekvieną ketvirtadienio rytą rask „Tiesą“ prie metro stočių Londone, nusifotografuok skaitydamas laikraštį metro ir atsiųsk nuotrauką mums el. paštu konkursas@tiesa.com.
 
Visas nuotraukas publikuojame savo puslapyje socialiniame tinkle „Facebook“ .
Populiariausių savaitės nuotraukų autoriai laimi vakarienę dviem lietuvių restorane „Smiltė“ Londone ir vertingus „Oriflame“ prizus. Šeštąją savaitę „Facebook“ lankytojai išrinks konkurso nugalėtoją – daugiausia „share“ surinkusios nuotraukos autorius laimės septynių dienų atostogas keturiems žmonėms Albufeiros kurorte Portugalijoje.
 
 
Nuotraukų laukiame jau nuo šio ketvirtadienio. Į „Facebook‘ą“ nuotraukas įkelsime kiekvieną penktadienį, o rezultatus sumuosime antradienio vidurnaktį. Primename, nuotraukas siųskite el. p. konkursas@tiesa.com.
 
Konkurso sąlygos:
 
 
• Konkursas prasideda 2012 metų vasario 23-iąją ir baigiasi 2012 metų balandžio 3-osios vidurnaktį.
• Konkurso finalas prasidės balandžio 5 dieną ir truks iki balandžio 10-osios vidurnakčio.
• Per savaitę vienas žmogus gali atsiųsti vieną nuotrauką.
• Redakcija pasilieka teisę nuotraukas naudoti savo reikmėms.
• Redakcija konkurso nugalėtojui dovanos septynias nakvynes keturiems žmonėms „Oura-View Beach Club“, Portugalijos pietuose. Kelialapis galioja kovo–birželio, rugsėjo–gruodžio mėnesiais.
• Konkurso nugalėtojas pats turės rezervuoti apartamentus ir pasirūpinti kelione.
 
 
  

Žymos: Fotokonkursas, Atostogos, Konkursas

Komentarai

Naujausi straipsniai