Tiesa.com inf.   |   2011-10-21

Balsuokite už pirmąsias konkurso „Ruduo Anglijoje“ nuotraukas

  
Balsuokite už pirmąsias konkurso „Ruduo Anglijoje“ nuotraukas TIESA dovanoja poilsį dviems Isle of Man saloje.

Penktadienį prasidėjo konkursas „Ruduo Anglijoje“. Pirmąją savaitę sulaukėme keturių nuotraukų, kurios patalpintos mūsų sienoje socialiniame tinkle „Facebook“. Balsuokite už jas ir išrinkite pirmosios savaitės nugalėtoją.

Nuotraukas rasite čia.
 
Kviečiame visus siųsti savo nuotrauką ar vaizdo klipą iki 30 sekundžių su rudenėjančios Anglijos vaizdais adresu konkursas@tiesa.com.
 
Nugalėtojas bus išrinktas socialiniame tinkle „Facebook“, mūsų puslapyje adresu Facebook.com/tiesa.news. Septynias savaites iš eilės savo puslapyje socialiniame tinkle „Facebook“ skelbsime gautas nuotraukas ir vaizdo klipus. Daugiausia per savaitę „like“ surinkusi nuotrauka ar vaizdo klipas pateks į finalą. Pirmąją gruodžio savaitę savaičių nugalėtojai susikaus dėl poilsio saloje tarp D.Britanijos ir Airijos.
 
Kiekvienas konkurso dalyvis gali atsiųsti po vieną nuotrauką ar vaizdo klipą (tinka bet kokie formatai). Jeigu atsiųsite daugiau nuotraukų ar per ilgą vaizdo klipą, jie nedalyvaus konkurse. Paprašysime jūsų pasirinkti vieną nuotrauką/pataisyti vaizdo klipą ir tada jūs jau dalyvaujat.
 
Visos nuotraukos bus skelbiamos ir laikraštyje "Tiesa".
 
Konkursas prasideda spalio 10 dieną, nuotraukas galite siųsti iki lapkričio 28 dienos. Nugalėtojas paaiškės gruodžio pradžioje.
 
Laukiame jūsų įspūdžių!
 
Konkurso sąlygos:
  • Redakcija dovanos nakvynes viešbutyje Isle of Man saloje yra prie vakarinio Anglijos kranto.
  • Redakciją prizą užsakys iš anksto, todėl nugalėtojas pats turės pasitvirtinti registraciją viešbutyje. Redakcija neatsako už viešbučio rezervacijos tvarką, todėl pretenzijų dėl rezervacijos nepriimsime.
  • Konkurse gali dalyvauti tik nuotraukos ir vaizdo klipai, kuriuose įamžintos akimirkos Anglijoje.
  • Redakcija pasilieka sau teises nuotraukas naudoti ateityje savo reikmėms.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai